Blood Donation Events Malaysia · 2022-06-20

Updated: July 1, 2022
Total: 6


Kuala Lumpur  Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur  Malaysia 

JALAN TUN RAZAK (Permanent Station)
by PUSAT DARAH NEGARA

Jun 20, 2022 (Mon)
07:30 AM - 08:00 PM
Jun 27, 2022 (Mon)
07:30 AM - 08:00 PM
Jun 28, 2022 (Tue)
07:30 AM - 08:00 PM
Jun 29, 2022 (Wed)
07:30 AM - 08:00 PM
Jun 30, 2022 (Thu)
07:30 AM - 08:00 PM
Jul 01, 2022 (Fri)
07:30 AM - 08:00 PM
Jul 02, 2022 (Sat)
08:00 AM - 04:00 PM
Jul 03, 2022 (Sun)
08:00 AM - 04:00 PM
Jul 04, 2022 (Mon)
07:30 AM - 08:00 PM

PUSAT DARAH NEGARA, JALAN TUN RAZAK, 50400 KUALA LUMPUR

Putrajaya  Wilayah Persekutuan Putrajaya  Malaysia 

PUTRAJAYA (KEMPEN DERMA DARAH)
by JABATAN KETUA PENGARAH TANAH DAN GALIAN

Jun 20, 2022 (Mon)
09:00 AM - 03:00 PM

DEWAN BAIDURI, KEMENTERIAN SUMBER ASLI DAN ALAM SEKITAR, PERSINT 4, 62571, PUTRAJAYA

Rawang  Selangor  Malaysia 

SERENDAH (KEMPEN DERMA DARAH)
by TAN CHONG & SON MOTOR COMPANY

Jun 20, 2022 (Mon)
10:00 AM - 04:00 PM

TAN CHONG MOTOR 45, PERIARAN KESIDANG BARAT KAWASAN PERINDUSTRIAN SG CHOH, 48200 SERENDAH, SELANGOR >> BAS PDN (RUANG PARKIR)

Kuala Lumpur  Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur  Malaysia 

MID VALLEY (Permanent Station)
by PUSAT DARAH NEGARA DONATION SUITE MIDVALLEY

Jun 20, 2022 (Mon)
10:00 AM - 09:00 PM
Jun 27, 2022 (Mon)
10:00 AM - 09:00 PM
Jun 28, 2022 (Tue)
10:00 AM - 09:00 PM
Jun 29, 2022 (Wed)
10:00 AM - 09:00 PM
Jun 30, 2022 (Thu)
10:00 AM - 09:00 PM
Jul 01, 2022 (Fri)
10:00 AM - 09:00 PM
Jul 02, 2022 (Sat)
10:00 AM - 09:00 PM
Jul 03, 2022 (Sun)
10:00 AM - 09:00 PM
Jul 04, 2022 (Mon)
10:00 AM - 09:00 PM

MID VALLEY MEGAMALL, 59200 KUALA LUMPUR {LOT 0603, LEVEL 3 (MEZZANINE) SEBELAH DAISO JAPAN}

Putrajaya  Wilayah Persekutuan Putrajaya  Malaysia 

PUTRAJAYA (Permanent Station)
by SUITE DERMA DARAH PUSPANITA, PUTRAJAYA

Jun 20, 2022 (Mon)
10:00 AM - 06:00 PM
Jun 27, 2022 (Mon)
10:00 AM - 06:00 PM
Jun 28, 2022 (Tue)
10:00 AM - 06:00 PM
Jun 29, 2022 (Wed)
10:00 AM - 06:00 PM
Jun 30, 2022 (Thu)
10:00 AM - 06:00 PM
Jul 01, 2022 (Fri)
10:00 AM - 06:00 PM
Jul 02, 2022 (Sat)
10:00 AM - 06:00 PM
Jul 03, 2022 (Sun)
10:00 AM - 06:00 PM
Jul 04, 2022 (Mon)
10:00 AM - 06:00 PM

LOT PT 2280-2283, PERSIARAN SERI PERDANA, PRESINT 10, 65520 PUTRAJAYA

Petaling Jaya  Selangor  Malaysia 

1 UTAMA (KEMPEN DERMA DARAH)
by PUSAT KOMUNITI ST JOHN AMBULANS MALAYSIA

Jun 20, 2022 (Mon)
10:00 AM - 05:00 PM
Jun 21, 2022 (Tue)
10:00 AM - 05:00 PM
Jun 22, 2022 (Wed)
10:00 AM - 05:00 PM
Jun 23, 2022 (Thu)
10:00 AM - 05:00 PM
Jun 24, 2022 (Fri)
10:00 AM - 05:00 PM
Jun 25, 2022 (Sat)
10:00 AM - 05:00 PM
Jun 26, 2022 (Sun)
10:00 AM - 05:00 PM

1 UTAMA SHOPPING CENTRE, NO. 1, LEBUH BANDAR UTAMA, BANDAR UTAMA, 47800 PETALING JAYA, SELANGOR. >> BASEMENT 2 (B2) NEW WING (SAME LEVEL WITH SAMSONITE REPAIR CENTRE)