Kempen Derma Darah Kuala Lumpur · 2023 Feb & Mar

Updated: February 1, 2023
Total: 4


Kuala Lumpur  Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur  Malaysia 

JALAN TUN RAZAK (Permanent Station)
oleh PUSAT DARAH NEGARA (Note: Opens ALL year round: Mon-Fri 07:30-20:00; Sat, Sun 08:00-16:00)

Jan 16, 2023 (Mon)
07:30 AM - 08:00 PM
Jan 17, 2023 (Tue)
07:30 AM - 08:00 PM
Jan 18, 2023 (Wed)
07:30 AM - 08:00 PM
Jan 19, 2023 (Thu)
07:30 AM - 08:00 PM
Jan 20, 2023 (Fri)
07:30 AM - 08:00 PM
Jan 21, 2023 (Sat)
08:00 AM - 04:00 PM
Jan 22, 2023 (Sun)
08:00 AM - 04:00 PM
Jan 23, 2023 (Mon)
07:30 AM - 08:00 PM
Jun 30, 2023 (Fri)
07:30 AM - 08:00 PM

PUSAT DARAH NEGARA, JALAN TUN RAZAK, 50400 KUALA LUMPUR

Kuala Lumpur  Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur  Malaysia 

MID VALLEY (Permanent Station)
oleh PUSAT DARAH NEGARA DONATION SUITE MIDVALLEY (Note: Opens ALL year round: Mon-Sun 10:00-21:00)

Jan 16, 2023 (Mon)
10:00 AM - 09:00 PM
Jan 17, 2023 (Tue)
10:00 AM - 09:00 PM
Jan 18, 2023 (Wed)
10:00 AM - 09:00 PM
Jan 19, 2023 (Thu)
10:00 AM - 09:00 PM
Jan 20, 2023 (Fri)
10:00 AM - 09:00 PM
Jan 21, 2023 (Sat)
10:00 AM - 09:00 PM
Jan 22, 2023 (Sun)
10:00 AM - 09:00 PM
Jun 30, 2023 (Fri)
10:00 AM - 09:00 PM

MID VALLEY MEGAMALL, 59200 KUALA LUMPUR {LOT 0603, LEVEL 3 (MEZZANINE) SEBELAH DAISO JAPAN}

Kuala Lumpur  Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur  Malaysia 

JALAN RAJA ABDULLAH (KEMPEN DERMA DARAH)
oleh DEWAN BANDARAYA KUALA LUMPUR

Feb 02, 2023 (Thu)
08:30 AM - 01:00 PM

LOBI, MENARA DBKL 3 JALAN RAJA ABDULLAH 50300 KUALA LUMPUR

Kuala Lumpur  Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur  Malaysia 

TTDI (KEMPEN DERMA DARAH)
oleh UBASE ASIA SDN BHD

Feb 02, 2023 (Thu)
10:00 AM - 03:00 PM

KEN GALLERY HALL 1 MEZZANINE FLOOR MENARA KEN TTDI JALAN BURHANUDDIN HELMI TTDI, 60000 KUALA LUMPUR